PIZZA
SUWAŁKI

Najlepsza pizzeria w Suwałkach!

Smaczne ciasto, składniki najwyższej jakości i wyjątkowy smak – dokładnie to wszystko znajdziesz w najlepszej pizzerii w Suwałkach. 

Pizza

zamów

Sałatki

zamów

Quesadilla

zamów

Tortilla

zamów

Przekąski

zamów

Zestawy

zamów

Klienci o naszej pizzerii

Najlepsza pizza w Suwałkach

Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Nic straconego! Zobacz nasze menu online i zasmakuj się pyszną pizzą bez wychodzenia z domu.  Proponujemy pizzę z dowozem lub na wynos w Suwałkach. Gwarantujemy wysoką jakość i jeszcze więcej promocji!

 

Dlaczego warto spróbować naszej pizzy?

Każdy dzień to nowe wyzwania, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy wiele promocji na pizzę online i w lokalu. Sprawdź, jak dziś możesz zaoszczędzić i jednocześnie najeść się do syta! Dokładamy największych starań, aby godnie reprezentować najlepszą pizzerię w Suwałkch – Chili Pizzę!

Chilli Pizza Suwałki

Pizza ma to do siebie, że trudno jej nie lubić! Tylko u nas pizza od ręki! Pierwszy lokal w Suwalkach gdzie wprowadziliśmy sprzedaż pizzy na kawałki. Jest to idealne rozwiązanie dające możliwość spróbowania kilku rodzajów pizz i wyboru swojej ulubionej. Codziennie dostępna od ręki, to Ty ocenisz, która jest według Ciebie najlepsza! Czekamy na Ciebie przy ul. Wierusza-Kowalskiego 2 (Kaufland)

Pizza z odbiorem

Uwaga smakosze dobrej kuchni! Najlepsza promocja w mieście! Promocja obok której nie da się przejść obojętnie! Druga pizza -50% !! Obowiązuje na odbiór osobisty z lokalu. Łapcie za telefon i zamawiajcie najlepszą pizzę w Suwałkach. Na wynos to się opłaca!

Pizza z dowozem Suwałki

Chilli Pizza umożliwia opcję szybkiego dowozu na terenie całego miasta-Suwałki. Znajdujemy się w dwóch lokalizacjach, jeden z naszych lokali mieści się na ul. Mikołaja Reja 2 (Stacja paliw Circle K), oraz na ul. Wierusza-Kowalskiego 2 (Kaufland). Oferujemy już ponad 40 rodzajów wyśmienitej pizzy.