O nas

Happy friends at restaurantPoczątki marki Chilli Pizza sięgają 2002 roku. Wraz z upływem czasu wzmocniła się nasza pozycja na regionalnym rynku usług gastronomicznych, a  marka stała się powszechnie znana i lubiana.

Chilli Pizza to również stale dynamicznie rozwijająca się sieć restauracji. Nasza działalność opiera się na wykwalifikowanym personelu, profesjonalnej obsłudze oraz fachowych zasadach organizacji. Oferujemy już ponad 40 rodzajów wyśmienitej pizzy, która jest wyrabiana ręcznie według oryginalnej receptury.

Jesteśmy dumni z dwóch powodów: oferowania produktów najwyższej jakości oraz wieloletniej współpracy z najlepszymi dostawcami.

Naszym najwyższej rangi priorytetem jest stała kontrola produktu w każdym etapie jego powstawania, a dzięki temu każda pizza jest wyśmienita i doskonała w smaku. Cechujemy się również niezwykle ekspresową dostawą gorącej pizzy.

Nie wierzysz? Przekonaj się.

Chilli Pizza to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Znamy się na rzeczy, bo rozumiemy jakie są oczekiwania naszych Klientów. Możesz być pewny, że Chilli Pizza zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego smakosza.

Uwierz, my również jesteśmy miłośnikami pizzy! Jesteśmy oddani idei, że człowiek najedzony to człowiek szczęśliwy. Toteż stawiamy na wartości samodoskonalenia i dążenia do osiągnięcia maksymalnego potencjału drzemiącego w duszy Chilli Pizza.

Jesteśmy świadomi tego, że istniejemy po to, aby zadowalać naszych Klientów.

 

Zespół Chilli Pizza